infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne
Kredyt-123 opinie
Kredyt-123 opinie

Kredyt-123 opinie

  • Doradztwo kredytowe
  • Pośrednictwo finansowe
  • Kredyt, pożyczki, chwilówki
  • Profesjonalna obsługa
  • Negocjacje z wierzycielami
  • Pomoc prawna

Kredyt-123 opinie – wiodąca marka pośrednictwa kredytowego

kredyt-123 opinie

 

 kredyt_123_opinieW 2016 r. powołaliśmy do życia Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne. Gromadząc w swoich szeregach doświadczonych specjalistów z zakresu pośrednictwa kredytowego i obsługi prawnej. Równolegle do działalności kredytowej dla osób mniej zamożnych wykonywaliśmy czynności natury Proo Publico Bono  w ramach, których otrzymywały one bezpłatne doradztwo prawne i finansowe. Pokłosiem są poniższe pozytywne referencje.

 

                                                                                        

 kredyt_123_opiniekredyt_123_opiniekredyt_123_opinie

 

 

 

 

 

 

 

Kredyt-123 opinie – zaufanie, które procentuje

kredyt-123 opinie

 

kredyt_123_opinieW ramach marki kredyt123 pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu lub pożyczki. Przeprowadzamy konsolidacje tzw. trudnych kredytów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kredyty bankowe jak i propozycje z sektora pozabankowego. Prowadzimy doradztwo z zakresu polepszenia zdolności kredytowej. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu masz pewność otrzymania najlepszej możliwej opcji finansowania. Z naszej pomocy skorzystało już tysiące zadowolonych klientów. Również i Ty możesz do nich dołączyć.

Nasze stacjonarne biura znajdziesz w Rzeszowie przy ul. 3 maja 5/6 i w Sanoku ul. Daszyńskiego 2. Oprócz tego poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii działamy na terenie całego naszego kraju.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek.

Jak do nas trafić ?

Rzeszów ul. 3 maja 5/6 -  zerknij na załączony materiał filmowy. Zaczynając drogę od chyba najbardziej charakterystycznego pomnika w naszym mieście kierujemy się ul. Sokoła mijając Teatr im. Wandy Siemaszkowej i Kościół Farny trafiamy na główny deptak miasta - ul. 3 maja.

Sanok ul. Daszyńskiego 2. Punktem startowym jest dla nas urokliwy rynek tego galicyjskiego miasta. Dalej ul. 3 maja obok pomnika Dobrego Wojaka Szwejka, ul. Kościuszki i w lewo ul. Daszyńskiego. Można powiedzieć – prosta droga do kredytu.

Kredyt-123 opinie – lider w swojej branży

kredyt-123 opinie

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem korzystnego finansowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi doradcami.

Chciałbyś o coś zapytać?

Nie wahaj się!

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

ZADZWOŃ!

☎ tel. 737 764 341

Lub zostaw numer do siebie wtedy to my skontaktujemy się z Tobą  całkowicie BEZPŁATNIE :)

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha wniosek

* Pole wymagane