infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne

Ambitny i zaangażowany doradca klienta, który nawet w trudnych przypadkach potrafi znaleźć niekonwencjonalne rozwiązanie. Powyższą umiejętność cenią sobie przede wszystkim zadowoleni klienci, otrzymując pozytywną decyzję odnośnie wnioskowanego kredytu czy też pożyczki.

Pomimo stosunkowo krótkiego stażu pracy w naszym zespole odniosła już swoje pierwsze sukcesy zawodowe. Posiadając mocną podbudowę merytoryczną (ukończyła studia ekonomiczne) z dużym powodzeniem przekłada zdobytą wiedzę na codzienną praktykę. Sama skromnie stwierdza, że  nie ma jeszcze recepty na światowy kryzys gospodarczy ale  obserwując jej skuteczną i owocną pracę z klientami można przypuszczać, iż jest to tylko kwestia czasu.

W domowym zaciszu propagatorka kuchni polskiej. Jej popisowe danie to klasyczne gołąbki w sosie pomidorowym i ponadczasowy schabowy. W wolnym od pracy czasie i szukając spokoju od zgiełku miasta zakłada plecak aby wyruszyć w pieszą wędrówkę po Bieszczadach. Przyznaje bowiem, że nie ma nic piękniejszego niż zachód słońca na Połoninie Caryńskiej. Ostatnio nasiliła treningi biegowe aby już niebawem wystartować w półmaratonie.

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy