infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne
Pośrednik pożyczkowy

Pośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów

Śledząc reklamy telewizyjne lub przeglądając Internet można odnieść wrażenie, że otrzymanie pożyczki lub kredytu jest na wyciągnięcie ręki. Korzystając z najpopularniejszej wyszukiwarki Google już na samym wstępie jesteśmy sprofilowani pod kątem wpisywanych przez nas zapytań. Przykładowo, jeśli choć raz szukaliśmy np. „kredyt na spłatę zadłużenia” to będziemy „atakowani” reklamami firm chwilówkowych lub banków.

Wszystko wydaje się takie proste – duża kwota pożyczki, lekkie raty i wydłużony okres spłaty. Nic tylko podpisywać umowę pożyczki i szaleć z otrzymaną gotówką. Rzeczywistość może nas jednak boleśnie rozczarować w sytuacji, kiedy samo zaciągnięcie a potem spłata zobowiązania nie jest tak prosta jak mogłoby wynikać z treści reklamy. W świecie finansów warto mieć pomocną dłoń, która wyjaśni nam wszystkie niuanse pożyczki i zadba o to, aby jej zwrot faktycznie nie stanowił dla nas większego problemu.

Pośrednik pożyczkowy–  dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty?

pośrednik pożyczkowyposrednik_pozyczkowy

Główną zaletą i mocną stroną pośrednika pożyczkowego w stosunku do banku  lub instytucji zajmującej się udzielaniem pożyczek pozabankowych jest fakt, iż posiada znacznie więcej ofert, które może nam zaproponować. Współpracując z wieloma partnerami jest w stanie wybrać dla nas najkorzystniejszą propozycję. Jako osoba, na co dzień pracująca w branży finansowej ma pełny obraz, jakie oferty w danym momencie są najlepsze. Dodatkowo wydaje się, że system jego pracy skłania do większej elastyczności w stosowanych rozwiązaniach.

Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której osoba przychodzi do biura pośrednika pożyczkowego z zamiarem zaciągnięcia pożyczki w kwocie trzydziestu tysięcy złotych. W pierwszej kolejności pośrednik przeprowadza szczegółowy wywiad w temacie naszych aktualnych zobowiązań tj. czy w chwili obecnej posiadamy jakiś kredyt lub pożyczkę, czy mamy ewentualne opóźnienia w płatnościach, czy w przeszłości mieliśmy już jakieś zobowiązania itd. Jest to konieczne, aby wnioski kredytowe złożyć tylko w tych instytucjach gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo otrzymania wnioskowanej kwoty np. niektóre banki mają specjalne propozycje dla osób zatrudnionych w tzw. budżetówce, inne promują wolne zawody a jeszcze inne mają korzystne oferty dla wszystkich, którzy są w stanie przedstawić osobę poręczyciela popularnie zwaną żyrantem.

Jak widać na powyższym przykładzie zmiennych, które decydują finalnie o pozyskaniu gotówki jest tak wiele,  że osoba, która nie ma, na co dzień do czynienia z pożyczkami i kredytami może czuć się mocno zdezorientowana. W takim przypadku znakomicie sprawdza się pomoc pośrednika pożyczkowego, który znając naszą sytuację finansową i osobistą będzie w stanie wybrać najlepszą opcję finansowania.

posrednik_pozyczkowyCzym charakteryzuje się dobry pośrednik pożyczkowy?

pośrednik pożyczkowy

W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić jego referencje i to zarówno w Internecie jak i świecie realnym. Popytajmy naszych znajomych czy korzystali z usług tego lub innego biura pośrednictwa finansowego. Zgodnie z polskim przysłowiem- „Kto pyta nie błądzi”. Czas, który poświęcimy na wstępnym etapie starania się o pożyczkę bezsprzecznie zwróci nam się w lepszych warunkach kredytowania, jakie otrzymamy.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha wniosek

* Pole wymagane