infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne

Mamy potwierdzenie od ministra: nowy podatek dotknie również e-sklepy!

Jak się, bowiem okazuje nie tylko tradycyjne placówki handlowe będą obciążone nowym podatkiem obrotowym. Dotyczył on będzie, bowiem również handlu elektronicznego i sklepów internetowych.

Jednoznacznie potwierdził to przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Stwierdził on, bowiem - Nie ma rozróżnienia w polskim prawie na sklep i sklep internetowy.

Oceniono, iż sklepy internetowe funkcjonują w ten sam sposób i w tym samym sektorze, wobec tego nie ma żadnego powodu, aby zostały one wyłączone od nowych regulacji dotyczących podatku obrotowego. Swoje stanowisko minister Kowalczyk przedstawił podczas programu Dzieje się na Żywo. 

Dodał on jednak, że w pierwotnej formie ustawy rząd Beaty Szydło nie przewidywał, aby nowym podatkiem objąć sklepy internetowe. Stanowisko to uległo jednak zmianie w chwili, kiedy z projektu podatku handlowego została usunięta wzmianka dotycząca powierzchni usługowej (planowano, że będzie to 250m2). 

Minister Henryk Kowalczyk zaznacza jednak, iż największa stawka podatkowa nie będzie przekraczała  poziomu 2%. 
Doradca, który znakomicie odnajduje się w pracy z klientami. Pomimo swojego młodego wieku zdążył już wykształcić swoje zdolności interpersonalne na wysokim poziomie. Każdy klient jest dla niego ważny i dlatego może liczyć na wciąż nowe polecenia z ich strony. Merytoryczna podbudowa i optymizm w podejmowanych działaniach stanowią niezwykle skuteczne narzędzie w zdobywaniu kredytów dla klientów. Zawsze uśmiechnięty i skupiający się na szukaniu optymalnych rozwiązań dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.

W chwilach wolnych od pracy zawodowej nie stroni od dobrej książki. Wielki entuzjasta literatury włoskiej a w szczególności twórczości Mario Puzo i Roberta Saviano. Jego ulubiona pozycja to oczywiście „Ojciec Chrzestny”, którego jak sam potwierdza przeczytał kilkakrotnie. W zbliżonych klimatach określa się również, jako koneser mocnego kina z Al’em Pacino i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Przyjemności dla ducha dopełnia przyjemnościami dla ciała w postaci aktywności fizycznej na siłowni. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.